Ne Bir Anlayan Var Ne Bir Soran Var - Feyzullah Çınar - Hu Dost (Vinyl, LP)


1979
Label: Yağmur Plak - LP.2 • Format: Vinyl LP, Stereo • Country: Turkey • Genre: Folk, World, & Country •
Ne Bir Anlayan Var Ne Bir Soran Var - Feyzullah Çınar - Hu Dost (Vinyl, LP)

Feyzullah Cinar - Bana Yer Kalmaz. Feyzullah Cinar - Bayram Günü. Feyzullah Cinar - Beddua. Feyzullah Cinar - Belimiz Bükülmeden Gel. Feyzullah Cinar - Ben Bu Aşkın Çilesini. Feyzullah Cinar - Ben De Bu Yayladan Şaha Giderim. Feyzullah Cinar - Ben Sana Ne Etimki. Feyzullah Cinar - Bir Zaman Dünyaya. Feyzullah Çınar - Bu Nasıl Gurbettir.

Ömer, İbn Abbâs’la ilgili olarak, “Onun soru soran bir dili ve iyi anlayan bir kalbi vardır.” demiştir. İbn Abbâs’ın bilgi ve zekâsının farkına varan Hz. Ömer’in, ashaptan önde gelen kimselerin içinde olduğu meclislere onu götürerek Kur’ân’la ilgili sorular sorması (Buhârî, Tefsir, ) küçük.

Hep bilen bir #aklımız var.. Ne zaman anlayan bir #kalbe sahip #olacağız.¿ _____() #GünAysınnndı.

Dünyada kültürün ne demek olduğunu, ne kadar büyük önem taşıdığını en iyi anlayan devlet adamları arasında Sosyalist Rus idarecileri de var. Türk Cumhuriyetlerine -Türkî Cumhuriyetlere değil- defa gidip gelen, oralarda yapılanları gören, duyan, okuyan bir kimse olarak söylüyorum.

beyler bizim bahçede böyle bi ağaç var. belki bir yıldır böyle büyümedi. suluyorum fln. ne kararıyo ne büyüyor. anlayan var mı bu ağaçtan?


Sometimes Im Happy - Gene Krupa And His Orchestra - 1949 (Vinyl, LP, Album) mp3 flac download Peggy March - Berlin, Berlin (Vinyl)

1 Comments

  1. View credits, reviews, tracks and shop for the Vinyl release of "Hu Dost" on Discogs.5/5(2).

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BING